CEO MESAJI

Kıymetli iş ortaklarımız,

Dünyamız ve ülkemiz siyasi ve ekonomik olarak tarihsel değişimlerin olduğu bir dönemden geçiyor, bu büyük dönüşüm sürecinde Freze olarak toplumsal değişime öncülük ederek; cesaretle ve kararlılıkla büyümeye devam ediyoruz.

Zamanın geri dönüşü olmadığına göre, kalıcı eserler üretmek, başarılı şirketler kurup ve başarılı projeler yapmak, zamanı verimli kullanıp arkamızda güzel eserler bırakmalıyız diye düşünüyorum.

Geleceğini her zaman çalışkanlık, dürüstlük, başarma azmi ve etik değerler üzerine inşa eden Freze tüm zorluklara rağmen başardıklarıyla hepimizin gurur vesilesidir. Bu gururla, gelecek kuşaklara hazır olmak için kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Kararlılık ve istikrar Freze’nin her dönemde vazgeçilmezi olmuş ve ‘’En iyi iş bildiğin iştir’’ şiarı ile sürekli öğrenerek ve değişen şartlara uyum sağlayarak büyümeyi sürdürmek önceliğimiz olmuştur.

Bizlere emanet edilmiş olan tüm markaları tecrübe ve uzmanlıkla Türkiye koşullarına uyum sağlayarak, sürdürülebilir bir büyümeyle geniş kitlelere ulaştırmak için çalışıyoruz.

Bizler için saatler yarını gösteriyor, yaptığımız işi en iyi ve hatasız yaparak geleceğimizi inşa etmek için can başla çalışıyoruz. Stratejik hedeflerimiz ve küresel vizyonumuzla, sürekli değişimin yaşandığı teknolojik gelişmeleri takip ederek markalarımızı bir bütün olarak yönetiyor ve geliştirmek içim kesintisiz yatırım yapıyoruz. Yeni teknolojiler ve iş modelleri ile hep bir adım önde olmaya, üstün nitelikli ürünler ve hizmetlerle tüketicilerimize değer katmaya devam ediyoruz.

Çıktığımız bu yolda, gelecek hedeflerimizde bize en büyük desteği veren, başarılarımızı sürdürebilir kılan, müşterilerimize, bayilerimize, tedarikçilerimize ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

H. Sezai Karakaş

Yönetim Kurulu Başkanı & CEO