FREZE DIŞ TİCARET

Freze Dış Ticaret


Temelleri 1982 yılında atılan Freze, hırdavat sektöründe hizmet vermeye başladığı iş hayatına yıllar içerisinde elektrikli el aletleri, küçük ev aletleri, oto aksesuar ürünlerini katarak birçok sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.

Yaklaşık 40 yıldır edindiğimiz tüm tecrübe ve birikimimizi siz müşterilerimize en kaliteli ürünleri, en yüksek hizmet ilkesiyle ulaştırmak istiyoruz.

Distribütörlüğünü yaptığımız kaliteli ürünlerle sektörde başrol oyuncusu olmaya devam ederek, ürünlerin kaliteli, hızlı ve yüksek hizmet anlayışıyla dağıtımını sağlamak önceliğimizdir.

Freze, ileri teknolojiden faydalanmadaki yetkinliği, uluslararası ölçülerde deneyimi ve evrensel standartlarda ahlaki değerleri benimseyerek elde ettiği başarılarıyla, her geçen yıl büyüyerek ve gelişerek sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biri olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

Müşteri memnuniyetini iş hayatımızdaki en önemli etken olarak görüyoruz bu nedenle Freze olarak kaliteli ürünleri fark yaratan hizmet anlayışla sunmak için çalışıyoruz. Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.